تضمین اصالت کالا
موجود در انبار کارخانه
ارسال سریع پس از ثبت سفارش
تضمین رضایت مشتری
کیفیت بالای تولید
| ویژکیهای محصول | |
| مدل | 96201 & 6511 |
| جنس بدنه | آلومینیوم دایکست |
| جنس حباب | پلی کربنات |
| پوشش بدنه | رنگ پودری الکترواستاتیک |
| رنگ بدنه | مشکی - سفید - مسی _ برنز |
| پیچ | استیل |
| ولتاژ ورودی | AC220V/50HZ |
| منبع مصرفی لامپ | E 27 |
| توان | 30W |
| درجه حرارت | 54 |
| ارتفاع | 227cm |
| عرض | 46cm |