خرید پایه چراغ و قیمت پایه چراغ

قیمت و خرید پایه چراغ

خرید پایه چراغ و قیمت پایه چراغ

پایه چراغ از جمله تجهیزات فلزی حیاطی در زمینه روشن نمودن فضاهای باز شهری بوده که وظیفه آن روشن سازی  معارضات ای مانند درخت و ساختمان را دارد .

پایه چراغ واژه آن بوده که دارای طیف بسیار گسترده است و در حقیقت به هر ابزاری که یک چراغ یا منبع روشنایی را در ارتفاع نگهداری می کند می گویند از جمله پایه چراغ های پارکی پایه چراغ های خیابانی پایه چراغ های دکوراتیو پایه چراغ های روشنایی چمنی سردری دیواری و غیره .

پایه چراغ چیست؟

برای اطلاع از قیمت پایه چراغ و خرید پایه چراغ با شماره های درج شده در سایت عوامل مادر بیتانور پاسخگوی شما باشند و به خوبی شما را در خریدی  هدفمند راهنمایی کنند.

انواع پایه چراغ را بشناسید:

پایه چراغ ها در سه لول مختلف طراحی و تولید می شوند:

اول، پایه چراغ خیابانی:

پایه چراغ خیابانی پایه است که به شکل لوله ای و یا چند وجهی در ارتفاعات بین ۶ تا ۱۴ متر با اشکال گوناگون طراحی و تولید می شود جنس آنها با روکش رنگ و گالوانیزه گرم پوشش دهی شده است.

دوم، پایه چراغ دکوراتیو:

پایه چراغ دکوراتیو نیز مدلی از پایه چراغ های خیابانی بوده که دارای تجهیزات آلومینیومی و است و زیبایی خاصی را به محیط هدیه می دهد این پایه ها به این سه تا ۱۲ متر ارتفاع دارند که دارای قوس ها اشکال و ترانه های بسیار چشم نوازی می باشند.

انواع پایه چراغ را بشناسید:

سوم، پایه چراغ پارکی:

پایه چراغ پارکی چراغ هایی هستند که به طور معمول در راهروهای سبز و پارکها بین درختان به کار می‌رود البته از این محصول جلوی فروشگاه ها و در خیابان ها نیز استفاده می‌کنند که خود باعث زیبایی دوچندان محیط می شود.

قطعات پایه ی چراغ:

اول، بیسپلیت یا صفحه ستون:

بیس پلیت صفحه بوده که به شکل مربع یا دایره است و در اطراف آن ها سوراخ هایی قرار می گیرد که محل قرارگیری بولتهای فونداسیون می باشد.

قطعات پایه ی چراغ

دوم، لچکی:

لچکی و قطعات مثلثی شکل فولادی می گویند که اتصال بیس پلیت به بدنه پایه را تقویت نموده و در لرزش ها و بادهای شدید منجر به مقاومت و حفاظت پایه میگردد سوم براکت یا دستک براکت به دستگاه‌های می‌گویند که در بالای پایه ها نصب شده تا سر چراغ بهانه‌ای به انتهای آنها وصل کرد تعدادی براکت ها بین ۱ ۲ ۳ و ۴ عدد متغیر است و ارتفاع براکت ها نیز معمولاً متناسب با ارتفاع پایه می باشد.

قیمت پایه چراغ

شما هم مانند اکثریت زمانی که می خواستید پایه چراغ تهیه کنید با قیمت‌های گوناگونی مواجه شوید که معمولا در شرکت های مختلف با تفاوت قیمتی زیاد به فروش می روند. یک سری خصوصیات در این پایه چراغ ها ، باعث تفاوت قیمتی آن ها است. این خصوصیات عبارت اند از: ارتفاع پایه، مدل پایه، مدل چراغ و پرژکتور ، مدل پوشش، اندازه و قطر ستون اصلی، میزان ضخامت ورقه‌های مصرفی

* ارتفاع پایه

به دلیل این که هر چقدر پایه چراغ بلند تر باشد از آهن بیشتری برای ساخت آن استفاده می شود، باعث افزایش قیمت پایه چراغ می شود.

* مدل پایه

پایه چراغ ها به دلیل مدل ساختار بدنه شان به دو نوع لوله‌ای یا چند وجهی تقسیم می‌شوند ، که از نظر قیمت نیز با هم تفاوت دارند.

* مدل چراغ و پرژکتور

بر اساس مقدار توانی که چراغ ها دارند می توانند باعث تفاوت قیمتی در انواع پایه چراغ ها باشند.

* مدل پوشش

از مهم ترین مسائل تأثیرگذار روی قیمت پایه مدل پوشش انتخابی یا همان رنگ صنعتی و یا گالوانیزه است.

* اندازه و قطر ستون اصلی

مقدار آهن مصرف ‌شده با قطر ستون اصلی رابطه مستقیمی دارد. هر چقدر ستون اصلی، قطر بیشتری را دارا باشد باعث وزن بیشتر آن می شود و به همین دلیل افزایش قیمت خواهند داشت.

* میزان ضخامت ورقه‌های مصرفی

مثل سایر مسائل، مسئله ضخامت هم روی وزن تاثیر مستقیم می گذارد و به همین دلیل باعث متغیر بودن قیمت پایه چراغ می شود.

مزایا و کابرد های پایه چراغ

* باعث ایجاد روشنایی می شود و تصادفات رانندگی در شب را کاهش می دهد.
* برای تردد افراد عابر پیاده امنیت را فراهم می کند.
* زیبایی و جلوه شهر را افزایش می دهد.
* تفریح برای مردم در پارک ها به هنگام شب راحت و آسان تر می شود.
* می توانید آن را در هر مکان که می خواهید نصب کنید.
* یک منطقه وسیع را پوشش می دهد و می توانند دور تا دور پایه را با یک پایه و دستک های چندگانه روشن کنند.
* به دلیل استفاده از متریال نارسانا در تولید آن هنگام بارندگی نا رسانا هستند.
* نسبت به پایه های بتنی نصب آسان و راحت تری را دارا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید