خرید چراغ حیاطی و تولید کننده چراغ حیاطی

راهنمایی برای خرید چراغ حیاطی یا پارکی :

خرید چراغ حیاطی و تولید کننده چراغ حیاطی

در توضیح کوتاه چراغ های حیاطی از جدیدترین تجهیزات تجهیزات در صنعت روشنایی به حساب می‌آیند که به منظور نورپردازی حرفه ای و بالا بردن جذابیت بصری فضاهای باز ساختمانی و شهری به کار می رود و ساعت ران ساختمانی با خرید چراغ حیاطی تلاش می‌کنند تا فضای بازی زیبا و آرامش بخش در ساختمان خود ایجاد کنند. این محصولات به علت تنوع بسیار بالا از نظر جنس بدنه طراحی بدنه جنس حباب قیمت تعداد سرپیچ و غیره با هم تفاوت دارند و به همین جهت است که امروز آنها را با اسامی گوناگونی مانند چراغ های پارکی چراغ های باغچه ای چراغ های چمنی چراغ های باغی چراغ های محوطه و غیره در بازار می شناسند.

در یک طبقه بندی کلی می توان چراغ های حیاطی را به چراغ های آویز، دیواری، سر لوله، ایستاده یا پایه دار، سردری، سرستون، دو شاخه و سه شاخه تقسیم بندی نمود.

توجه داشته باشید که خرید چراغ حیاطی آن‌قدرها هم کار ساده و پیش پا افتاده نیست ابزار از پیش از دست به جیب شدن کمی درباره نکات مهم برای انتخاب یک چراغ پارکی مناسب اطلاعات لازم را کسب نمایید .

بیتا نور تولید کننده انواع چراغ حیاطی در این باره به شما کمک خواهد کرد.

درباره قیمت چراغ حیاطی و یا قیمت چراغ دیواری می توان گفت که آنها به علت تنوع زیادی که دارند و به همان طور که پیش از این اشاره شد بر اساس جنس بدنه خود در بازه قیمتی های گوناگونی قرار گرفته اند.

پیش از خرید چراغ پارکی و یا چراغ دیواری باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

اول، جنس بدنه:

مهمترین موضوعی که هر خریدار باید به آن توجه نماید جنس بدنه و کیفیت آن است. اهمیت این هم از آن جهت قابل بررسی است که این محصول عموماً در فضایی های باز که سقف ندارند به کار می روند و مدت زمان طولانی در معرض فرسایشی مانند باران، باد، برف، خورشید و غیره قرار گرفتند. اگر چراغ حیاطی و یا دیواری شما از جنس مقاوم های بهره مند نباشد محصولات قابل توجهی نخواهد داشت و در مدت زمان کوتاهی آسیب می بیند.

پیش از خرید چراغ حیاطی و یا چراغ دیواری باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

دوم، طراحی هد یا سری چراغ پارکی:

قسمت سری چراغ یا حباب چراغ حیاطی و یا چراغ دیواری از مهمترین بخش های تشکیل دهنده آن به حساب می آیند. دلیل این امر نیز مهم بودن نحوه نوردهی و نورپردازی چراغ بوده که رابطه مستقیمی با طراحی حباب دارد.

سوم، وزن چراغ:

از المان های مهم که باید هر خریدار قبل از خرید چراغ حیاطی و یا چراغ دیواری به آن وزن محصول میباشد. شما همراهان بیتانور باید توجه داشته باشید که چراغ حیاطی دیواری سر لوله آویز و یا سرستون ای که قصد خرید آن را دارید باید سبک و کم وزن باشد هر چه وزن محصول کمتر نصب و ایمنی آن راحت تر و بالاتر میباشد.

پیش از خرید چراغ حیاطی و یا چراغ دیواری باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

چهارم رنگ و طرح چراغ:

این ویژگی بسته به سلیقه شخصی خریدار دارد و پیش از خرید باید نگاهی به نوع معماری و سبک طراحی اجرا شده در ساختمان خود کنید تا بهترین مدل از نظر رنگ بندی طراحی را انتخاب کنید.

پنجم، قیمت چراغ حیاطی و قیمت چراغ دیواری:

با در نظر گرفتن همه موارد گفته شده و برند تولید کننده آن تعیین می شود با این وجود توجه داشته باشید که جنس محصول و بدنه آن از مهمترین ویژگی های تاثیر گذار بر روی قیمت کالا است. البته باید ذکر کرد که خریدی اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد؛ چرا که با دارا بودن مزیت های بیشمار چراغ حیاطی مورد نظر شما قیمت مناسب و ارزان نیز خواهد داشت شما عزیزان می توانید در صورتی که قصد اطلاع از قیمت انواع چراغ های حیاطی و دیواری را دارید برای مشاهده لیست قیمت و استعلام آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را هدایت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید