راهنمای روشنایی و نورپردازی فضای سبز و پارک

راهنمای روشنایی و نورپردازی فضای سبز و پارک

تیم تحریریه اکووات: اماکن تفریحی عمومی مثل پارکها و فضاهای سبز نیاز به نصب و نگهداری تجهیزات روشنایی و نورپردازی مناسب و باکیفیت دارند تا در مواقع تاریکی، با افزایش ایمنی و امنیت، باعث جلوگیری از بروز جرم و مشکلاتی از این دست شوند و خانواده‌ها در آن پارک یا فضای سبز اوقات خوشی را داشته باشند. این مقاله در رابطه با روشنایی و نورپردازی فضای سبز و پارک هاست و قصد داریم به شما نشان دهیم چگونه استفاده از تجهیزات روشنایی مناسب باعث بهبود تجربه مردم از آن فضا شده و هزینه‌های جاری شهری را نیز کاهش می‌دهد.

فضاهای عمومی ، پارک ها و فضاهای سبز در همه شهرها دیده می‌شوند جزو ملزومات زندگی شهری به حساب می‌آیند. چگونگی نگه داری و حفظ این اماکن تاثیر مستقیمی بر تجربه مردم در این فضاها می‌گذارد. اجرای صحیح روشنایی و نورپردازی فضای سبز و پارک ها می‌تواند این فضاها را تبدیل به جلوه‌های جذاب و بی نظیر بصری بکند. موضوع دیگر سرگرم کنندگی پارک‌ها و فضاهای سبز عمومی است که بایستی از این نظر در سطح خوبی قرار داشته باشند. مردم باید نسبت به ورود به پارک ها راغب باشند. پیشنهاد ما برای پاسخگویی به این موضوعات مهم در زمینه نورپردازی فضای سبز و پارک ها که بخشی از نورپردازی شهری نیز به حساب می‌آیند، استفاده از چراغ‌ها و روشنایی‌های LED است.

روشنایی و نورپردازی فضای سبز و پارک ها موضوعی است که به طور مستقیم بر ایمنی و احساس خوش مراجعین تاثیر می‌گذارد. موضوع دیگر جلوگیری از زمین خوردن و مصدومیت کسانی است که شب‌ها را برای ورزش و دویدن انتخاب می‌کنند. یکی از رایج‌ترین شیوه‌های نورپردازی پارکها، نورپردازی یکسان و یک دست کل محیط است که به خصوص در پارک‌های کوچک‌تر و محلی زیاد دیده‌ایم. این شیوه از روشنایی برای نورپردازی معابر و مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری موجود در پارک‌ها بسیار مناسب است.

برچسب ها

شروع گفتگو
1
دریافت پشتیبانی در واتس اپ
سلام، در رابطه با محصولات وبسایت سوالی داشتم