وبلاگ

صنایع روشنایی بیتانور با 10 سال سابقه در زمینه تولید چراغ‌های دکوراتیو همواره تلاش نموده تا در حد امکان رضایت مشتریان خود را تامین نموده و محصولات تولیدی خود را باآخرین فن آوری های روزدنیا به روش دایکاست عرضه نماید. امروزه صنعت روشنائي از حالت سنتی خارج شده و به‌شکل تخصصی مطرح می‌باشد؛ به‌گونه‌ای که در کنار عرضه چراغ‌های دکوراتیو، مهندسی روشنایی نیز سهم بسزایی در کارآمدی چراغ‌های روشنایی ایفا می‌نماید و بازخورد آن نورپردازی ساختمان‌هایی است که جلوه آن‌ها در شب صد چندان چشم بیننده را نوازش می‌دهد.

رنگ الکترواستاتیک چیست ؟

قبل از جواب به پرسش رنگ الکترواستاتیک چیست بهتر است که تاریخچه کوتاهی از پیدایش این نوع از رنگ‌ها بدانیم. رنگ الکترواستاتیک یا رنگ پودری برای اولین بار حدود ۷۰ سال قبل در ایالات متحده آمریکا به تولید رسید. در دهه ۶۰ میلادی یک کمپانی در آلمان موفق شد از ترکیب «اکسترودر» و حرارت، خمیر رنگ الکترواستاتیک را تولید کند و تقریباً به طور هم‌زمان موسسه شِل در انگلستان نیز برای رنگ‌آمیزی با استفاده از رنگ‌های پودری، روش الکترواستاتیک را ابداع کرد. البته در این برهه از زمان به دلیل هزینه‌های بالا، استفاده از این نوع رنگ‌ها و روش‌های رنگ‌آمیزی فراگیر نشد. بیشتر افراد، شرکت‌ها و کارخانه‌ها ترجیح می‌دادند همچنان از رنگ‌های پلی‌استر، هیبرید و اپوکسی استفاده کنند.

ادامه مطلب

خرید چراغ روشنایی

فضای باز بسیار ساده و آسان می باشد؛ زمانی که خورشید در آسمان را ترک می‌ کند، نور خانه خوب به نظر خواهد رسید؛ سایه های تاریک وجود نداشته و ورودی‌ ها و مسیر عبور جاده به خوبی روشن بوده و زیبا اما به نظر برسد. شما می توانید با داشتن یک برنامه و طرح یک محیط امن و راحت برای خانه خود به وجود آورید؛ بدین جهت با لیستی از اهداف خود به جز روشنایی فضای بیرون خانه شروع کنید.

ادامه مطلب

خرید چراغ باغی + قیمت چراغ باغی

در سال های اخیر به دلیل بالا رفتن تنوع چراغ های باغی به جهت آن که بدانیم کدام چراغ باغی بهترین گزینه برای محوطه تراس، آپارتمان و یا باغچه ماست باید دقت بیشتری کنیم. در این مقاله قصد داریم تا درباره ی چراغ های باغی صحبت کنیم.

ادامه مطلب